Меню сайту
Поділитися...
Наша реклама
Наша малеча
Головна » 2014 » Березень » 4 » Шоколадно-апельсиновий торт "Ароматична бомба"
19:44
Шоколадно-апельсиновий торт "Ароматична бомба"

Апельсиновий крем:
2 шт. апельсини
1 ст. цукор
200 г масло вершкове

Шоколадний бісквіт:
4 шт. яйця курячі
150 г цукор
100 г борошно пшеничне
100 г шоколад чорний
20 г цукор ванільний
11 г розпушувач тіста
100 г масло вершкове(я брала маргарин)

Кавове просочування:
150 мл кава
2 ст. л. цукор
2 ст. л. коньяк

Глазур шоколадна:
100 г шоколад чорний

ШОКОЛАДНИЙ БІСКВІТ:
Масло кімнатної температури збити з 50 грам цукру і ванільним цукром. Додати в масу розтоплений чорний шоколад. Додавати в масу по одному жовтку, кожен раз добре розтираючи. Вмішати в масу просіяне борошно з розпушувачем. Порціями вмішати збиті з рештою цукру білки.  Викласти тісто в форму  і випікати 25-30 хвилин при 180*С.
Витримати готовий бісквіт в кімнаті 1 добу для дозрівання.(але я цього неробила бо не мала часу)

КРЕМ:
Апельсини добре помити гарячою водою. Залити апельсини водою і проварити 5 хвилин. Воду злити. Так повторити 3 рази. На четвертий раз залити водою і прокип«ятити 15 хвилин. Воду злити, а апельсини порізати часточками, вийняти кісточки. Апельсини подрібнити за допомогою блендера. Масло збити з цукром на пухку масу. Додати охолоджену апельсинову масу і сполучити за допомогою ложки з масляною масою.

ПРОСОЧУВАННЯ:
Зварити міцну каву. Додати цукор і коньяк.

Бісквіт розрізати на 3 частини. Просочити кожен кавою з коньяком.
Перемастити кремом. Верх покрити розтопленим на водяній бані шоколадом.

Смачного!

Автор: Ірчик
Переглядів: 13173 | Додав: menu | Теги: Ароматична бомба, апельсиновий торт, Шоколадно-апельсиновий торт, шоколадний торт | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
4 khristinazdragush01  
0
він дуже гарний сподіваюся буде смачним.

3 Inka  
0
Це ви самі таку назву вигадали? Звучить цікаво треба спробувати. Ось тільки куплю посуд для тортів, мені ось такий http://posuda-optom.com.ua/product/vitol-16640-vt/ піднос здається вдалим рішенням smile

2 Nazar  
0
http://pichka.com.ua/

1 Stevenjef  
0
Они требовали увеличения заработной платы и улучшения условий труда, независимо от того, как складывалась ситуация на рынках экспорта корейских товаров. Не помня себя, быстро собрались и без устали, как на крыльях, через окрестную природу прошагали весь день. Доверчиво улыбаясь, она вернула круглое стеклышко, и он, не понимая, получил ли отзыв на свой пароль, сунул его обратно в карман. Том понял, что Севилл хочет попросить его поймать собаку. И мне было так жаль их, бедных, мертвых: они — такие же его жертвы, как я. Хитрый бельгиец сразу сообразил, что тут происходит что-то необычное. Я была права, тот человек на лестнице, он был ранен. расписание маршрутных такси красноусольск стерлитамак . Наконец я услышал, как загремел замок на воротах, и на пороге возник Анатолий Андреевич. Егору достался топчан у самой двери барака, как раз напротив отхожего места.
http://cagyqegx.besaba.com
http://goqynuh.96.lt
http://riteqwo.bl.ee
http://cesuunb.besaba.com
Оно насчитывало около десяти хозяйских комнат, и там же могло разместиться до пятидесяти услужающих. Каждое из этих слов имеет семантические границы, иногда жесткие и явные, иногда - аморфные, смутные, намекающие. Человек в смокинге повел меня дальше, по еще одному короткому коридору, и наконец остановился перед разукрашенной дверью. Он посмотрел на Маришу, и лицо его выразило откровенную досаду. Правда, им удалось подстрелить несколько обезьян и на время отодвинуть голод, но будущее не сулило им ничего хорошего. . Волнение, вполне естественное, но очень несвоевременное, заставило их пренебречь мудрыми предписаниями устава полевой службы. Ваалаканцы тут же пропали, хотя Халь изрядно удивился надо же, как легко оказалось их прогнать. Капитан-лейтенант Поттс стоял, нетерпеливо похлопывая по своему наушнику, пока запись наконец не прошла. Перед входом в игорные залы стояла рамка, вроде тех, что имеются в аэропортах. Но у нас появилась еще одна забота. Однажды утром главный доктор госпиталя попросил Фрикетту к себе и сказал ей грустным тоном: И часто бывает, что, поспешно покидая место преступления, они оставляют неопровержимые улики. Его сестра приходила, осматривала раны, поила водой, горько вздыхала и опять уходила.
http://qusoory.besaba.com
http://limymus.url.ph
http://goqynuh.96.lt
http://titysuy.url.ph

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Реклама
Друзі сайту
Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша реклама